close
بهترین متخصص ارتودنسی
هفته دوم لیگ دسته یک مردان برگزار شد+ نتایج کامل و رده بندی
امروز یکشنبه 30 مهر 1396
تبليغات تبليغات

هفته دوم لیگ دسته یک مردان برگزار شد+ نتایج کامل و رده بندی

 

هفته دوم لیگ دسته یک مردان برگزار شد+ نتایج کامل و رده بندی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور یادواره 200 شهید والیبالیست روز چهارشنبه با شش دیدار در شهرهای کرمانشاه، ارومیه، کاشان، دامغان، آق قلا و رشت پیگیری شد.

 

در این هفته تیم های ملوان تهران، مقاومت فرمانداری مهاباد، شهرداری بجنورد، متین دامغان، سازمان عمران شهرداری ساری و کاله جوان برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.


دور مقدماتی لیگ دسته یک مردان در چهار گروه پیگیری می شود و در گروه نخست در هفته دوم مسابقه ای برگزار نشد.
در گروه دوم دو مسابقه پنج سته برگزار شد که حمل و نقل سراسری سرمست در کرمانشاه سه بر دو مغلوب ملوان تهران شد. حمل و نقل دومین شکست خود را تجربه کرد و با یک امتیاز در انتهای این گروه قرار گرفت. ملوان تهران که در هفته نخست استراحت داشت، در این هفته نخستین پیروزی خود را جشن گرفت.


تیم های شهرداری جوان ارومیه و مقاومت فرمانداری مهاباد در دومین مسابقه گروه دوم این هفته در شهر ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند که مهاباد میزبان خود را سه بر دو شکست داد و پنج امتیازی شد.


در گروه سوم لیگ دسته یک آکادمی باریج اسانس که هفته نخست استراحت داشت، میزبان شهرداری بجنورد در شهر کاشان بود و سه بر یک مغلوب میهمان خود شد. شهرداری بجنورد دومین پیروزی خود را به دست آورد تا با 6 امتیاز صدرنشین این گروه شود.


در این گروه متین دامغان نیز به مصاف پاس خراسان رفت و سه بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت.


دو مسابقه دیگر این هفته در گروه چهارم لیگ دسته یک برگزار شد و تیم ترکمن صحرا در آق قلا سه بر یک مغلوب سازمان عمران شهرداری ساری شد تا نماینده ساری 6 امتیازی شود.


آخرین مسابقه هفته دوم لیگ دسته یک والیبال مردان در شهر رشت برگزار شد و تیم سفیر گیلان سه بر یک مغلوب کاله جوان شد تا کاله با 6 امتیاز صدرنشین این گروه باقی بماند.


نتایج کامل هفته دوم لیگ دسته یک والیبال مردان و جدول رده بندی گروه های به قرار زیر است:گروه اول: در هفته دوم مسابقه ای نداشت
1-  گل گهر سیرجان 3 امتیاز
2-  پارس مهر فارس 3 امتیاز
3-  لاستیک بارز کرمان بدون امتیاز
4-  رعد پدافند اصفهان بدون امتیاز

گروه دوم:
حمل و نقل سراسری سرمست 2 – ملوان تهران 3 (25 بر 22، 11 بر 25، 21 بر 25، 25 بر 19 و 10 بر 15)
شهرداری جوان ارومیه 2 – مقاومت فرمانداری مهاباد 3 (25 بر 23، 25 بر 21، 13 بر 25، 18 بر 25 و 19 بر 9)


1-  مقاومت فرمانداری مهاباد 5 امتیاز
2-  عقاب تهران 3 امتیاز
3-  ملوان تهران 2 امتیاز
4-  شهرداری جوان ارومیه یک امتیاز
5-  حمل و نقل سراسری سرمست یک امتیاز

گروه سوم:
آکادمی باریج اسانس کاشان یک – شهرداری بجنورد 3 (21 بر 25، 25 بر 19، 20 بر 25 و 24 بر 26)
متین دامغان 3 – پاس خراسان صفر (25 بر 21، 25 بر 23 و 25 بر 22)


1-  شهرداری بجنورد 6 امتیاز
2-  شهرداری اراک 3 امتیاز
3-  متین دامغان 3 امتیاز
4-  آکادمی باریج اسانس کاشان بدون امتیاز
5-  پاس خراسان بدون امتیاز

گروه چهارم:
ترکمن صحرای آق قلا یک – سازمان عمران شهرداری ساری 3 (25 بر 22، 19 بر 25، 16 بر 25 و 23 بر 25)
سفیر گیلان یک – کاله جوان 3 (20 بر 25، 19 بر 25، 30 بر 28 و 26 بر 28)


1-  کاله جوان 6 امتیاز
2-  سازمان عمران شهرداری ساری 6 امتیاز
3-  ترکمن صحرای آق قلا بدون امتیاز
4-  سفیر گیلان بدون امتیاز
5-  آرشام بابلسر بدون امتیاز

دسته بندي: لیگ دسته یک والیبال,
محبوب کن - فیس نما
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد